GOAT uitslag

GOAT Toernooi 7 & 8

Uitslag en tussenstand van de GOAT Ranking, gespeeld op 10 mei 2025.

📅 10 mei 2025🎯 Toernooi 7 & 8🏆 The GOAT Ranking
← Alle GOAT uitslagen

Rankingstand 2025 na toernooi 8 (plaats 1–34)

Nr.NaamAantalWinstTotaal123456789
1Roy Moerenhout8222840202232224032200
2Dennis van Genderen8120626264020222026260
3Tonny Wolfert8119920322219401822260
4Nick de Lang711702620261801840220
5Gert-Jan Bakker8016225182015191332200
6Johan Verwest8015522202020171719200
7John Vlietland701540183218221925200
8Tiemen Voogd701412217018191826210
9Dirk-Jan Bijl60135322500211817220
10Tom van Gils D60134252601820200250
11Daniël Both60132221826182622000
12Nico Cuccumazzo5112800020402026220
13Daniël Horta60128321822132221000
14Lennard Commandeur60121002020172026180
15Guilliano Bijl701132013013151522150
16Quinten Jansen60113262015132217000
17Nilles Westdijk60110015151726201700
18Sander Teijn411084020002622000
19Ryan van Bergen5010119181902619000
20Sander van Oostenbrugge509502022182015000
21Tom van Gils OS508820180015180170
22Jacco de Visser508715150025150170
23Erik Honders508600200171517170
24Dylano Moerenhout508519151717001700
25Fayah Feyge6084151315131513000
26Casper Kempe508417131917018000
27Jordi van Barneveld40820180025172200
28Milan Verwest40800000221721200
29Danny Zwanenburg3080220026000320
30Bram Westdijk40800000221825150
31Kyra van Genderen507817152013013000
32Mariëtte Bijl507601301301817150
33Arthur Bakelaar40751900182100170
34Sjaak Voogd40732200151701900

Kolommen 1–9 = punten per toernooi. Plaats 35 en verder: zie de foto's hieronder.

Foto’s & schema’s

Klik op een afbeelding om hem groot te bekijken.

svik THE GOAT RANKING 2025
svik THE GOAT RANKING 2025 – klik om te vergroten
GOAT toernooi 7 wr
GOAT toernooi 7 wr – klik om te vergroten
GOAT toernooi 8 vr
GOAT toernooi 8 vr – klik om te vergroten
GOAT toernooi 8 wr
GOAT toernooi 8 wr – klik om te vergroten
goat stand tm toernooi 8 1 tm 34
goat stand tm toernooi 8 1 tm 34 – klik om te vergroten
goat stand tm toernooi 8 35 tm 68
goat stand tm toernooi 8 35 tm 68 – klik om te vergroten
goat stand tm toernooi 8 69 tm 100
goat stand tm toernooi 8 69 tm 100 – klik om te vergroten
GOAT toernooi 7 vr
GOAT toernooi 7 vr – klik om te vergroten

Volgende keer meedoen?

Schrijf je in voor ons volgende toernooi of stel je vraag.