GOAT uitslag

GOAT Toernooi 3

Uitslag en tussenstand van de GOAT Ranking, gespeeld op 22 februari 2025.

📅 22 februari 2025🎯 Toernooi 3🏆 The GOAT Ranking
← Alle GOAT uitslagen

Rankingstand 2025 na toernooi 4 (plaats 1–38)

Nr.NaamAantalWinstTotaal1234
1Roy Moerenhout4111440202232
2Dennis van Genderen4111226264020
3Tonny Wolfert409320322219
4Nick de Lang409026202618
5Daniël Horta408532182213
6Daniël Both408422182618
7Johan Verwest408222202020
8Gert-Jan Bakker407825182015
9Quinten Jansen407426201513
10Tom van Gils D30692526018
11Dylano Moerenhout406819151717
12John Vlietland30680183218
13Casper Kempe406617131917
14Kyra van Genderen406517152013
15Jordi van den Berge30640222220
16Sander van Oostenbrugge30600202218
17Sander Teijn2160402000
18Bas Wiersma2158040018
19Donny Moerenhout30571901721
20Dirk-Jan Bijl2057322500
21Tiemen Voogd30572217018
22Fayah Feyge405615131513
23Ryan van Bergen30561918190
24Danny Zwanenburg2048220026
25Nilles Westdijk30470151517
26Peter van der Veer2046020026
27Guilliano Bijl30462013013
28Miranda Verbeek30461513018
29Jan Postma2044222200
30Sting-Ray van Emmerik2044022022
31Wilmer Donselaar2042210210
32Roy Bevelander2042020022
33Maurice Heerschap2041210200
34Daan-Jan Orgers2040002515
35Corné Groeneveld114000040
36Menno Angenent2040221800
37Lennard Commandeur2040002020
38Tom van Gils OS2038201800

Kolommen 1–4 = punten per toernooi. Toernooi 3 en 4 zijn op dezelfde dag gespeeld. Plaats 39 en verder: zie de foto's hieronder.

Foto’s & schema’s

Klik op een afbeelding om hem groot te bekijken.

svik THE GOAT RANKING 2025
svik THE GOAT RANKING 2025 – klik om te vergroten
GOAT 180ers tm toernooi 4
GOAT 180ers tm toernooi 4 – klik om te vergroten
GOAT finishes tm toernooi 4
GOAT finishes tm toernooi 4 – klik om te vergroten
GOAT stand tm toernooi 4
GOAT stand tm toernooi 4 – klik om te vergroten
Goat toernooi 3 vr schema
Goat toernooi 3 vr schema – klik om te vergroten
Goat toernooi 3 wr schema
Goat toernooi 3 wr schema – klik om te vergroten

Volgende keer meedoen?

Schrijf je in voor ons volgende toernooi of stel je vraag.