GOAT uitslag

GOAT Toernooi 7 & 8

Uitslag en tussenstand van de GOAT Ranking, gespeeld op 6 juni 2026.

📅 6 juni 2026🎯 Toernooi 7 & 8🏆 The GOAT Ranking
← Alle GOAT uitslagen

Rankingstand 2026 na toernooi 8 (plaats 1–30)

Nr.NaamAantalWinstTotaal12345678
1Jeroen van der Beek6315816300030262630
2Bram Westdijk801542116182215142226
3Tonny Wolfert801431826221413181616
4Tiemen Voogd801422214221418181618
5John Vlietland6213830182616003018
6Remco Waleboer801331516181216142121
7Gert-Jan Bakker70126141901722181818
8Johan Verwest70123161616182615016
9Milan Verwest70119161814141821180
10Sander van Oostenbrugge6011926151816222200
11Dennis van Genderen4299003018213000
12Rinus Melissant7099161314131314016
13Daan de Bree609816161701701616
14Roy Moerenhout609816161614221400
15Erik Honders609713161816001519
16Nilles Westdijk609516181514161600
17Jaap Janssen609214161614001913
18Dylano Moerenhout50851722014161600
19Frans Wolfert50831901614161800
20Niels van Nimwegen50791700161514017
21Brian Wielaard4078022016182200
22Djaro Wolfert607601311131311150
23Quinten Jansen327103000301100
24Jan Beeke50691514000131314
25Marijn Wessels50680013141511150
26Lesley Bezemer50671316011161100
27Kyra van Genderen4061001314211300
28Hans Orgers50610130111311013
29Nevin Louter306122021000180
30Jacco de Visser4060000013151715

Kolommen 1–8 = punten per toernooi. Plaats 31 en verder: zie de foto's hieronder.

Foto’s & schema’s

Klik op een afbeelding om hem groot te bekijken.

t7 en t8 06 06 2026
t7 en t8 06 06 2026 – klik om te vergroten
The Goat Ranking 2026 Toernooi 7 VR
The Goat Ranking 2026 Toernooi 7 VR – klik om te vergroten
The Goat Ranking 2026 Toernooi 7 WR
The Goat Ranking 2026 Toernooi 7 WR – klik om te vergroten
The Goat Ranking 2026 Toernooi 8 WR
The Goat Ranking 2026 Toernooi 8 WR – klik om te vergroten
The Goat Ranking 2026 Toernooi 8 VR
The Goat Ranking 2026 Toernooi 8 VR – klik om te vergroten
The Goat Ranking 2026 finishes tm t8
The Goat Ranking 2026 finishes tm t8 – klik om te vergroten
The Goat Ranking 2026 180 ers tm t8
The Goat Ranking 2026 180 ers tm t8 – klik om te vergroten
The Goat Ranking 2026 stand 8 5
The Goat Ranking 2026 stand 8 5 – klik om te vergroten
The Goat Ranking 2026 stand 8 4
The Goat Ranking 2026 stand 8 4 – klik om te vergroten
The Goat Ranking 2026 stand 8 3
The Goat Ranking 2026 stand 8 3 – klik om te vergroten
The Goat Ranking 2026 stand 8 2
The Goat Ranking 2026 stand 8 2 – klik om te vergroten
The Goat Ranking 2026 stand 8 1
The Goat Ranking 2026 stand 8 1 – klik om te vergroten
svik goat totaal flyer final versie
svik goat totaal flyer final versie – klik om te vergroten

Volgende keer meedoen?

Schrijf je in voor ons volgende toernooi of stel je vraag.