GOAT uitslag

GOAT Toernooi 5 & 6

Uitslag en tussenstand van de GOAT Ranking, gespeeld op 2 mei 2026.

📅 2 mei 2026🎯 Toernooi 5 & 6🏆 The GOAT Ranking
← Alle GOAT uitslagen

Rankingstand 2026 na toernooi 6 (plaats 1–50)

Nr.NaamAantalWinstTotaal123456
1Sander van Oostenbrugge60119261518162222
2Tonny Wolfert60111182622141318
3Tiemen Voogd60108221422141818
4Johan Verwest60107161616182615
5Bram Westdijk60106211618221514
6Jeroen van der Beek421021630003026
7Milan Verwest60101161814141821
8Dennis van Genderen42990030182130
9Roy Moerenhout6098161616142214
10Nilles Westdijk6095161815141616
11Remco Waleboer6091151618121614
12Gert-Jan Bakker509014190172218
13John Vlietland41903018261600
14Dylano Moerenhout508517220141616
15Frans Wolfert508319016141618
16Rinus Melissant6083161314131314
17Brian Wielaard40780220161822
18Quinten Jansen3271030003011
19Lesley Bezemer506713160111611
20Daan de Bree40661616170170
21Erik Honders40631316181600
22Niels van Nimwegen40621700161514
23Djaro Wolfert506101311131311
24Kyra van Genderen40610013142113
25Jaap Janssen40601416161400
26Jermo van der Zand40571313015016
27Wim Bijl40541314012015
28Marijn Wessels40530013141511
29Tom van Gils (D)3050000122216
30Marco Meijer3050018001517
31Hans van der Velden3049014001817
32Sander Teijn3048001601616
33Hans Orgers40480130111311
34Dirk-Jan Bijl3047014019014
35Feiko van der Velden3046014001814
36Johan Schelling3045151600014
37Fayah Feijge3044019014011
38Johan Dee3044001601513
39Joey Wolfert3043001314160
40Nevin Louter204322021000
41Martijn Mierop204216000260
42Jan Beeke3042151400013
43Ryan van Bergen204115260000
44Jesse de Bonte3041131301500
45Marcel de Bruine204102200190
46William de Rooij3041130161200
47Gerwin 't Mannetje3040131601100
48Jan-Willem Bolle204002200180
49Menno Angenent3039014131200
50Michael Soldaat3038015012011

Kolommen 1–6 = punten per toernooi. Plaats 51 en verder: zie de foto's hieronder.

Foto’s & schema’s

Klik op een afbeelding om hem groot te bekijken.

Goat 02 05 2026 toernooi 5 en 6
Goat 02 05 2026 toernooi 5 en 6 – klik om te vergroten
Goat 2026 overall flyer v3
Goat 2026 overall flyer v3 – klik om te vergroten
stand T6 1tm50
stand T6 1tm50 – klik om te vergroten
stand T6 51tm100
stand T6 51tm100 – klik om te vergroten
stand T6 101tm141
stand T6 101tm141 – klik om te vergroten
the Goat Ranking Toerenooi 6 WR
the Goat Ranking Toerenooi 6 WR – klik om te vergroten
the Goat Ranking Toerenooi 6 VR
the Goat Ranking Toerenooi 6 VR – klik om te vergroten
the Goat Ranking Toerenooi 5 VR
the Goat Ranking Toerenooi 5 VR – klik om te vergroten
the Goat Ranking Toerenooi 5 WR
the Goat Ranking Toerenooi 5 WR – klik om te vergroten
Finishes T6
Finishes T6 – klik om te vergroten
180 T6
180 T6 – klik om te vergroten

Volgende keer meedoen?

Schrijf je in voor ons volgende toernooi of stel je vraag.