GOAT uitslag

GOAT Toernooi 3 & 4

Uitslag en tussenstand van de GOAT Ranking, gespeeld op 14 maart 2026.

📅 14 maart 2026🎯 Toernooi 3 & 4🏆 The GOAT Ranking
← Alle GOAT uitslagen

Rankingstand 2026 na toernooi 4 (plaats 1–50)

Nr.NaamAantalWinstTotaal1234
1John Vlietland419030182616
2Tonny Wolfert408018262214
3Bram Westdijk407721161822
4Sander van Oostenbrugge407526151816
5Tiemen Voogd407222142214
6Johan Verwest406616161618
7Erik Honders406313161816
8Nilles Westdijk406316181514
9Milan Verwest406216181414
10Roy Moerenhout406216161614
11Remco Waleboer406115161812
12Jaap Janssen406014161614
13Rinus Melissant405616131413
14Dylano Moerenhout30531722014
15Gert-Jan Bakker30501419017
16Daan de Bree30491616170
17Frans Wolfert30491901614
18Dennis van Genderen2148003018
19Jeroen van der Beek2146163000
20Nevin Louter2043220210
21William de Rooij30411301612
22Jesse de Bonte30411313015
23Ryan van Bergen2041152600
24Lesley Bezemer30401316011
25Gerwin 't Mannetje30401316011
26Wim Bijl30391314012
27Menno Angenent30390141312
28Brian Wielaard2038022016
29Dennis Esselink30371115011
30Djaro Wolfert30370131113
31Kevin Weeda30351113011
32Dirk-Jan Bijl2033014019
33Fayah Feijge2033019014
34Niels van Nimwegen2033170016
35Bryan Huizer2033181500
36Jan-Paul van de Klooster2032141800
37Johan Schelling2031151600
38Danny Zwanenburg113000030
39Quinten Jansen113003000
40Jan Brouwers2030001317
41Lennard Commandeur2030141600
42Jan Beeke2029151400
43Jan de Kijzer2028015013
44Aiden Marijn Luesken2028001315
45Dimitri van der Hoeven2028001513
46Gertjan Alderliesten2028015013
47Joey Wolfert2027001314
48Jarno de Jonge2027141300
49Marijn Wessels2027001314
50Michael Soldaat2027015012

Kolommen 1–4 = punten per toernooi. Plaats 51 en verder: zie de foto's hieronder.

Foto’s & schema’s

Klik op een afbeelding om hem groot te bekijken.

t3 en t4 14 03 2026
t3 en t4 14 03 2026 – klik om te vergroten
Goat 2026 overall flyer v3
Goat 2026 overall flyer v3 – klik om te vergroten
t3 vr singel
t3 vr singel – klik om te vergroten
t3 wr singel
t3 wr singel – klik om te vergroten
t4 vr singel
t4 vr singel – klik om te vergroten
t4 wr singel
t4 wr singel – klik om te vergroten
finishes tm t4
finishes tm t4 – klik om te vergroten
stand 102 19 tm t4
stand 102 19 tm t4 – klik om te vergroten
stand 101 tm 120 v3
stand 101 tm 120 v3 – klik om te vergroten
stand 51 tm 100 v3
stand 51 tm 100 v3 – klik om te vergroten
stand 1 tm 50 v3
stand 1 tm 50 v3 – klik om te vergroten

Volgende keer meedoen?

Schrijf je in voor ons volgende toernooi of stel je vraag.