GOAT uitslag

GOAT Toernooi 5 & 6

Uitslag en tussenstand van de GOAT Ranking, gespeeld op 8 maart 2025.

📅 8 maart 2025🎯 Toernooi 5 & 6🏆 The GOAT Ranking
← Alle GOAT uitslagen

Rankingstand 2025 na toernooi 6 (plaats 1–50)

Nr.NaamAantalWinstTotaal1234567
1Roy Moerenhout621764020223222400
2Dennis van Genderen611542626402022200
3Tonny Wolfert611512032221940180
4Daniël Both601322218261826220
5Daniël Horta601283218221322210
6Johan Verwest601162220202017170
7Quinten Jansen601132620151322170
8Gert-Jan Bakker601102518201519130
9Tom van Gils D50109252601820200
10John Vlietland50109018321822190
11Sander Teijn4110840200026220
12Nick de Lang50108262026180180
13Ryan van Bergen50101191819026190
14Dirk-Jan Bijl409632250021180
15Sander van Oostenbrugge5095020221820150
16Tiemen Voogd5094221701819180
17Nilles Westdijk5093015151726200
18Fayah Feyge60841513151315130
19Casper Kempe5084171319170180
20Nico Cuccumazzo31800002040200
21Kyra van Genderen5078171520130130
22Lennard Commandeur407700202017200
23Guilliano Bijl5076201301315150
24Corné Groeneveld2172000403200
25Tom van Gils OS407120180015180
26Jacco de Visser407015150025150
27Sting-Ray van Emmerik30690220220250
28Dylano Moerenhout406819151717000
29Rinus Melissant406601301817180
30Jordi van den Berge30640222220000
31Nevin Louter30620180180260
32Maurice Heerschap30612102002000
33Jordi van Barneveld30600180025170
34Daan-Jan Orgers30600025150200
35Miranda Verbeek405915130180130
36Arthur Bakelaar30581900182100
37Bas Wiersma2158040018000
38Donny Moerenhout30571901721000
39Hans Orgers405601301317130
40Sjaak Voogd30542200151700
41Rene Molendijk2054000223200
42Erik Honders30520020017150
43Bryan Huizer30510020130180
44Danny Zwanenburg2048220026000
45Raymond van den Ende2046000200260
46Peter van der Veer2046020026000
47Jan Postma2044222200000
48Mariëtte Bijl30440130130180
49Wilmer Donselaar2042210210000
50Roy Bevelander2042020022000

Kolommen 1–7 = punten per toernooi. Plaats 51 en verder: zie de foto's hieronder.

Foto’s & schema’s

Klik op een afbeelding om hem groot te bekijken.

svik THE GOAT RANKING 2025
svik THE GOAT RANKING 2025 – klik om te vergroten
goat 180 stand toernooi 6
goat 180 stand toernooi 6 – klik om te vergroten
goat finishes toernooi 6
goat finishes toernooi 6 – klik om te vergroten
goat stand toernooi 6 afb 3
goat stand toernooi 6 afb 3 – klik om te vergroten
goat stand toernooi 6 afb 2
goat stand toernooi 6 afb 2 – klik om te vergroten
goat stand toernooi 6 afb 1
goat stand toernooi 6 afb 1 – klik om te vergroten
goat toernooi 5 vr
goat toernooi 5 vr – klik om te vergroten
goat toernooi 5 wr
goat toernooi 5 wr – klik om te vergroten
goat toernooi 6 vr
goat toernooi 6 vr – klik om te vergroten
goat toernooi 6 wr
goat toernooi 6 wr – klik om te vergroten

Volgende keer meedoen?

Schrijf je in voor ons volgende toernooi of stel je vraag.