GOAT uitslag

GOAT Toernooi 9 & 10

Uitslag en tussenstand van de GOAT Ranking, gespeeld op 4 juli 2026.

📅 4 juli 2026🎯 Toernooi 9 & 10🏆 The GOAT Ranking
← Alle GOAT uitslagen

Rankingstand 2026 na toernooi 10 (plaats 1–32)

Nr.NaamAantalWinstTotaal12345678910
1Jeroen van der Beek7418816300030262630030
2Sander van Oostenbrugge901812615181622220171926
3Bram Westdijk901722116182215142226018
4Remco Waleboer10016515161812161421211616
5Tonny Wolfert901651826221413181616220
6Gert-Jan Bakker901611419017221818181718
7Roy Moerenhout81154161616142214003026
8Tiemen Voogd80142221422141818161800
9John Vlietland621383018261600301800
10Jaap Janssen80127141616140019131619
11Johan Verwest7012316161618261501600
12Milan Verwest7011916181414182118000
13Quinten Jansen52109030003011001622
14Djaro Wolfert80106013111313111501317
15Marijn Wessels7010200131415111501717
16Rinus Melissant709916131413131401600
17Dennis van Genderen429900301821300000
18Daan de Bree60981616170170161600
19Erik Honders60971316181600151900
20Nilles Westdijk60951618151416160000
21Niels van Nimwegen60941700161514017150
22Jacco de Visser60920000131517151616
23Dylano Moerenhout5085172201416160000
24Fayah Feijge60830190140110131313
25Frans Wolfert5083190161416180000
26Lesley Bezemer60831316011161100016
27Brian Wielaard407802201618220000
28Kyra van Genderen5077001314211300016
29Hans Orgers60760130111311013015
30Jordi van den Berge407400022016014022
31Jan Brouwers5073001317001713130
32Jan Beeke5069151400013131400

Kolommen 1–10 = punten per toernooi. Plaats 33 en verder: zie de foto's hieronder.

Foto’s & schema’s

Klik op een afbeelding om hem groot te bekijken.

t9 en 10 4 7 26
t9 en 10 4 7 26 – klik om te vergroten
svik goat totaal flyer final versie
svik goat totaal flyer final versie – klik om te vergroten
The Goat Ranking 2026 180
The Goat Ranking 2026 180 – klik om te vergroten
The Goat Ranking 2026 finishes 10 2
The Goat Ranking 2026 finishes 10 2 – klik om te vergroten
The Goat Ranking 2026 finishes 10 1
The Goat Ranking 2026 finishes 10 1 – klik om te vergroten
The Goat Ranking 2026 stand 10 6
The Goat Ranking 2026 stand 10 6 – klik om te vergroten
The Goat Ranking 2026 stand 10 5
The Goat Ranking 2026 stand 10 5 – klik om te vergroten
The Goat Ranking 2026 stand 10 4
The Goat Ranking 2026 stand 10 4 – klik om te vergroten
The Goat Ranking 2026 stand 10 3
The Goat Ranking 2026 stand 10 3 – klik om te vergroten
The Goat Ranking 2026 stand 10 2
The Goat Ranking 2026 stand 10 2 – klik om te vergroten
The Goat Ranking 2026 stand 10 1
The Goat Ranking 2026 stand 10 1 – klik om te vergroten
goat 2026 t10 wr
goat 2026 t10 wr – klik om te vergroten
goat 2026 t10 vr
goat 2026 t10 vr – klik om te vergroten
goat 2026 t9 vr
goat 2026 t9 vr – klik om te vergroten
goat 2026 t9 wr
goat 2026 t9 wr – klik om te vergroten

Volgende keer meedoen?

Schrijf je in voor ons volgende toernooi of stel je vraag.